Sıkça Sorulan Sorular

TetraBOSS 'a Yakından Bakın

TetraBOSS ile ne nasıl Yapılır?

Yeni Nesil CRM yazılımı olan TetraBOSS’u hem kiralama yöntemiyle hem de onpremise satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tetraboss veri entegrasyon modülü sayesinde excel üzerinden stok kartlarınız, cari hesap bilgileriniz, faturalarınız, siparişleriniz, banka işlemleriniz gibi birçok detay aktarılabilir. Önemli olan eski programınızdan aktarılmasını istediğiniz bilgileri Excel’ e aktarabilmenizdir. Logo Go, Logo Tiger ve Logo LKS yazılımlarınıza özel olarak Logo .xml çıktıları üzerinden Excel’ e gerek kalmadan dakikalar içerisinde hemen hemen tüm verileriniz aktarılabilir.

TetraBOSS CRM hem onpremise hem de abonelik modeliyle sunulmaktadır. Onpremise modelinde kullanıcı limiti bulunmaz. Abonelik modelinde ise kullanıcı sayısına göre fiyatlandırma yapılır.

Bilgileriniz 7/24 sunucularımızda güvenle saklanmaktadır.

Tetraboss’ da verinizin güvenliği ve gizliliği bizler için en yüksek önceliğe sahiptir. Çağımızın en gelişmiş prosedür ve şifreleme sistemleriyle korunmaktadır. Tetraboss CRM üzerinde tüm veri iletişimi ve saklanması 256Bit SSL güvenlik sertifikası ve TLS 1.0, TLS 1.1 ve TLS 1.2 protokollerine bağlı olarak şifrelenir.

Evet toplu veri aktarma mümkün. Müşteri, hizmetler, malzemeler ve iletişim bilgileri gibi bir çok veri Excel’den aktarılabilir.

Verileriniz düzenli olarak yedeklenir. Bu yedekler şifrelenmiş ve güvenli bir şekilde farklı lokasyonlardaki sunucularımızda saklanır.

E-posta yoluyla ya da web sitemizdeki formlar aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı taleplerinizde çağrı merkezimizi arayabilir veya uzaktan destek alabilirsiniz.

Müşteri yönetimine başlayın.

Her sektöre uyan CRM sistemi TetraBoss CRM için demo talep edin ya da detaylı bilgi alın.

Size uyan CRM Yazılım çözümü.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın