İletişim
Örnek Mahallesi
Şehit Cahar Dudayev Caddesi
Yarış Plaza No:15 Kat.1 Daire.2
Ataşehir - İstanbul
info@tetraboss.com
0850 259 26 60
0216 232 26 60

Takip Ediniz

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız soru burada değil mi?
İletişim formundan bize her zaman ulaşabilirsiniz

Yeni Nesil CRM yazılımı olan TetraBOSS'u hem kiralama yöntemiyle hem de onpremise satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tetraboss veri entegrasyon modülü sayesinde excel üzerinden stok kartlarınız, cari hesap bilgileriniz, faturalarınız, siparişleriniz, banka işlemleriniz gibi birçok detay aktarılabilmektedir. Önemli olan eski programınızdan aktarılmasını istediğiniz bilgileri excel’ e aktarabilmenizdir. Logo Go, Logo Tiger ve Logo LKS yazılımlarınıza özel olarak Logo .xml çıktıları üzerinden excel’ e gerek kalmadan dakikalar içerisinde hemen hemen tüm verileriniz aktarılabilmektedir.

TetraBOSS hem onpremise hem de abonelik modeliyle sunulmaktadır. Onpremise modelinde kullanıcı limiti bulunmamaktadır. Abonelik modelinde ise kullanıcı sayısına göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bilgileriniz 7/24 sunucularımızda güvenle saklanmaktadır.

Tetraboss' da verinizin güvenliği ve gizliliği bizler için en yüksek önceliğe sahiptir. Çağımızın en gelişmiş prosedür ve şifreleme sistemleriyle korunmaktadır. Tetraboss CRM üzerinde tüm veri iletişimi ve saklanması 256Bit SSL güvenlik sertifikası ve TLS 1.0, TLS 1.1 ve TLS 1.2 protokollerine bağlı olarak şifrelenmektedir.

Evet aktarabiliyoruz. Müşteri, hizmetler, malzemeler ve iletişim bilgileri gibi bir çok veriyi excelden aktarabilmekteyiz.

Verileriniz düzenli olarak yedeklenmektedir. Bu yedekler şifrelenmiş ve güvenli bir şekilde farklı lokasyonlardaki sunucularımızda saklanmaktadır.

Bizlere e-posta yoluyla ya da web sitemizdeki formlar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Daha detaylı taleplerinizde çağrı merkezimizi arayabilir veya uzaktan destek alabilirsiniz.